PROJEKTANT WNĘTRZ

Projektowanie wnętrz polega na połączeniu estetyki, designu z funkcjonalnością i ergonomią projektowanej przestrzeni

Nazywam się Michał Szczap. Jestem projektantem wnętrz i od ponad 10 lat z wielką pasją aranżuję przestrzenie zarówno prywatne - mieszkania, domy, jak i komercyjne - sklepy, biura, salony usługowe. Zapewniam fachowe doradztwo w zakresie aranżacji wnętrz, jak i zakupu nieruchomości. Oferuję również usługi w zakresie home stagingu, mające na celu podniesienie atrakcyjności i ceny mieszkania przeznaczonego do wynajmu lub sprzedaży.

Zarówno klasyczne, jak i nowoczesne wnętrza, są projektowane w oparciu o inspiracje zaczerpnięte z aktualnie funkcjonujących trendów oraz o doświadczenie na rynku nieruchomości. Mieszkanie to inwestycja na lata, a często i na całe życie, dlatego przykładam szczególną uwagę do tego, aby projekty wychodzące spod mojej ręki były funkcjonalne i wykonane według Twoich sugestii i oczekiwań. Priorytetem jest wspólne wypracowanie koncepcji, prowadzącej finalnie do osiągnięcia zamierzonego efektu – efektu

Moją pasją jest również drewno, dlatego bardzo często projektując przestrzeń wykorzystuję je projektując wnętrza. Doskonale wkomponuje się zarówno we wnętrza nowoczesne, jak i klasyczne. Drewno w połączeniu z metalem, betonem, szkłem, nie tylko stworzy ciekawy efekt, ale doda również wnętrzu ciepło i nutę natury. Efekt mojego zamiłowania do tej idei są autorskie projekty mebli - stoły, stoliki kawowe, konsole. Projektuję również meble na indywidualne życzenia Klienta. Poznaj moją ofertę projektowania.

Zapraszam do współpracy.

Michał Szczap

Chcesz o coś zapytać, potrzebujesz więcej informacji?